CZ/SK Creame a radikal

Publikováno Duben 28th, 2014 | Autor: Iam Forgot

0

Producent Creame si pozval Radikala na věc z chystané producentské desky

Producent pocházející z Veselí nad Moravou říkající si Creame, dvorní producent Kali Records, chystá během několika měsíců vydat producentské album s názvem Odrazy. A aby zkrátil čekání, tak vydává nový, v pořadí již šestý singl nesoucí název Naveky Ulica, kde se za mikrofon postavil sídliskový odchovanec Radikal.

Krom právě vydané skladby si můžete poslechnout úplně první věc z desky nesoucí název Ona s Bacilem a Vladisem, která vyšla už před celými pěti lety, a proto bude označena jako bonusová skladba. Dále jsme mohli slyšet věc Never be the same s Nironicem, Tak To Malo Byť s umělcem Trikolora, Sa Dá od Mishell a Vladise, Nezabudam remix od dvojice Čičo a Kali a jako poslední singl Mama od Martela a Martina Svátka.

Na albu Odrazy se objeví krom zmíněných jmen hosté jako Layla, Supa, Delik, Mono, Rest, Kaidžas, Luger, Niečo Iné, Gefix a mnoho dalších. A o zvuk celé desky se postará všem známý Ondřej Žatkuliak.

Pro více informací sledujce Creameho FB page ZDE.

Poslech: Radikal – Naveky Ulica (prod. Creame)

Poslech: Vladis, Bacil – Ona (hudba: Creame)Tagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post