CZ/SK palmic

Publikováno Květen 22nd, 2015 | Autor: Iam Forgot

0

Příští úterý Fosco Alma vypustí pilotní videoklip k Foscoismus 2

Fosco Alma se na scéně objevil již okolo roku 2003, od té doby ušel dlouhou cestu, při které spolu s Lucasem Blakkem založil Blakkwood Records. Vydal několik desek se skupinou MAAT, ve které vystupuje spolu s L.D.ym, a velkou řadu featů, ale jeho poslední sólo deska Foscoismus vznikla v roce 2008. Přišel tedy čas na Foscoismus 2!

Premiéra oficiálně prvního videoklipu nazvaného 5 Minut proběhne příští úterý 26. května. Po boku Fosca se objeví mladá a půvabná zpěvačka a rapperka právě ze stáje Blakkwood, není jí nikdo jiný než Sharlota. Na tvorbě videoklipu pracoval Jakub Stelzer, kterého můžete znát ze spoluprací se Zkratem Kratochvílem. A kdy album vychází? Přesně 26. září, což, jak jistě věrní fanoušci vědí, je den Foscových narozenin. Nyní už se podívejte na teaser připravovaného klipu.

Video: Fosco Alma - 5 minut (ft. Sharlota) (TEASER)Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post