Publikováno Srpen 11th, 2014 | Autor: .HADES

Podpořte vznik klipu Lobotom Music by James Cole!

James Cole minulý rok vydal desku, která se celkem bleskově stala velice populární, jednalo se o desku Moby Dick. Na albu se nachází právě skladba Lobotom Music, na kterou hledá James Cole potřebné finance, aby dostala svojí vizuální podobu, zkouší to tak přes velice známou službu HitHit, kde stačí zadat váš koncept a žádat tak lidi o peněžní příspěvek na vznik daného projektu. V minulosti již tuto službu využil třeba i Vladimír 518, který chtěl 50 000,- Kč na vznik jeho desky na vinylu.

I zde hledá James Cole 50 000,- Kč na videoklip Lobotom Music a odměnu za podpoření může získat naprosto každý! A co všechno že můžete získat za podpoření celého projektu? Jméno v titulcích, vstupenky na premiéru, CD s podpisem dle vlastního výběru, lístky na koncert nebo dokonce účast ve videoklipu či speciální limitované CD doposud nevydaných skladeb ze zrušeného projektu John Vengabomb!

„Lobotomie je zpět! Lobotomie je in! Devět z deseti lobotomizovaných jedinců vidí po zákroku svět v lepších barvách.“

Přispějte zde!

Poslech: James Cole – Lobotom MusicTagy:AutorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post