CZ/SK nahledovy

Publikováno Prosinec 19th, 2012 | Autor: Flood

1

POD VLIVEM EP VYCHÁZÍ UŽ VE ČTVRTEK!

Velmi očekávané EP “Pod Vlivem” od 420/YZO dvojice Logic & Jackpot vychází už ve čtvrtek 20. Prosince pod PVP Labelem! Po klipu na stejnojmený track “Pod Vlivem” a tracku “Co uděláš až přijdou?” ti přinášíme další potřebné informace!

O všechny produkce se postaral Cassius Cake (420) a mezi hosty si poslechneme pouze YZO riders, tedy mladá krev LVCAS DOPE a JIMMY DICKSON.  Najdeme na něm celkem 7 tracků, které si zvukově vzal na starosti Fosco Alma/NobodyListen a Jakub Sype. Cover/booklet EP udělal Kohout a fotky nafotil DoubleOp. Zatím jsme se mohli podívat na první klip “Pod Vlivem”, ale autoři prozradili, že další klipy jsou již v procesu. Máme se tedy na co těšit.

Originál je k dostání přes PVP Label EShop a nebo digitálně přes iTunes a Bandcamp. Již brzy také na eshopu najdete deluxe verzi s tričkem, která vznikla v exkluzivní spolupráci s vznikajícím českým brandem DIVERSITY. Pokud ale chcete mít original mezi prvními, doražte ve čtvrtek 20.12 od 19h do pražského klubu La Mafia kde proběhne release party a zároveň premiéra nového klipu “Konec lepších dní” od MAAT/JIMMYHO D a RYBIČEK 48. DJs Logic & NobodyListen.

 

 

Tracklist :
01 / SEDIM VYSOKO
02 / CO UDĚLÁŠ AŽ PŘIJDOU?
03 / KRYSTAL x LVCAS DOPE
04 / HANK MOODY
05 / POD VLIVEM SKIT x LVCAS DOPE
06 / POD VLIVEM
07 / KDO SE SMĚJE NAPOSLED x JIMMY DICKSON

Logic & Jacpot – Pod Vlivem 

 Logic & Jacpot – Co uděláš až přijdou?

Tagy: , , , , ,Autor

FreshspaceJedna reakce na POD VLIVEM EP VYCHÁZÍ UŽ VE ČTVRTEK!

  1. Minimax napsal/a:

    Těšim se moc, jsem zvědavej jak tyhle tři budou dohromady fungovat. swag!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post