Publikováno Prosinec 22nd, 2014 | Autor: Riess Jiří

Pil C zvedá vlny kontroverze se singlem ROF Freestyle

Na Slovensku to vře. Haty mezi novou a starou školou jsou na denním pořádku. Avšak vše se do této doby zdálo až na sílu tlačené a uměle vytvořené.

Kontroverzi do stojatých vod našeho východního souseda také přinesl Pil C. Ten ji však nepřinesl jako součást propracovaného PR své nové desky, ale vytvořil doopravdy něco, co v československých kuloárech nemá obdoby. A jak už všichni víme, to se u nás nenosí.

Přestaneme chodit kolem horké kaše a představíme si videoklip ROF Freestyle, který můžete sledovat nahoře. Track vznikl při studio sessions bratislavského Pil Cho a producentské party Conspiracy Flat. Samotné video si pak Pil C dal dohromady sám se svojí kreativní partou Comeback gang, která, jak už je na videu patrné, se snaží mít k věci jiný přístup. Další Pil Cho tvorbu můžete sledovat níže a pokud vás zaujme, určitě sledujte jeho Instagram @pil_c nebo blog Comeback gangu.

Poslech: Pil C – Lost

Poslech: PIL C – LOST (KONEX REMIX)

Poslech: Pil C – Pompeje

Poslech: PIL C X ŠKRUPO — COCO REMIXTagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post