CZ/SK nahled

Publikováno Březen 7th, 2013 | Autor: Flood

0

NOBODYLISTEN a jeho nový mixtape TOO MANY FUCKIN THOUGHTS

Pražský producent a officiální Jägermaister a Red Bull DJ NOBODYLISTEN je tu po dlouhé době s novinkou!

Poté co si dal malou pauzu v produkování, aby mohl uvést do provozu PVP Label, začínající značku DIVERSITY a další projekty, posílá svůj nový mixtape “too many fuckin thoughts”. Tentokrát ale uslyšíte něco trošku jiného, než byste možná čekali. Mixtape se nese v duchu pomalejšího “alt r&b” a objevují se na něm tracky od lidí jako JMSN, Shlohmo, Weeknd, The xx, ARCHNGL, Julian a další.

“Na týhle hudbě si ujíždim už hodně dlouho, absolutně jsem se v tom našel. Pár lidí mi furt říkalo, ať udělám nějakej mixtape a představim i jiné interprety, než pořád známějšího Weeknda a spol. Vzniklo to absolutně spontánně a celej mix je nahranej live bez jakýkoliv postprodukce. Jsem hodně zvědavej na ohlas, rozhodně mám v plánu udělat TMFT2.” Doplňuje Nobody.

A jaké další novinky můžeme očekávat? Každý čtvrtek si od 22:00 můžeš naladit Radio Spin 96.2 FM a jeho novou YZO SHOW ve spolupráci s Logicem, novou produkci uslyšíš na albu Delika, I Love Party Production CD a dalších projektech. Společně s Jägermaisterem také chystá speciální live show, s kterou vystoupí na všech zásadních festivalech a eventech!

Mixtape: DJ NOBODYLISTEN – too many fuckin thoughts

Cover: DJ NOBODYLISTEN – too many fuckin thoughts

cover mixtape2Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post