Publikováno 24 února, 2016 | Autor: Iam Forgot

Někdy svět není fér, myslí si WHNT a Marpo v novém klipu

MC Wohnout aka WHNT, parťák Marpa a člen TroubleGangu, pracuje na desce Prachy Nejsou Problém, z níž vydává videoklip Někdy, do nějž si pozval právě Marpa!

Album Prachy Nejsou Problém vychází již 2. května. Zmiňovaného Marpa, který mimochodem již 29. února vydává svou sólo desku Lone Survivor, můžeme slyšet na refrénu. O hudební produkci se postaral SaruBeatz, za tvorbou klipu pak stojí Ondřej Repatý z Universal visual studia. Videoklip Někdy je oficiálně označen za druhý, ten první vznikl k věci Selfmade.

WHNT prozradil, že album Prachy Nejsou Problém se bude odlišovat od věcí, na které jsme u TroubleGangu zvyklí, jeho vyjádření o novém klipu a o chystané desce si můžete přečíst níže.

 „Celá věc je možná postavená trochu jinak, než je u TG zvykem. V tracku mluvim o tom, co občas asi prožívá každej z nás. Někdy se věci nedařej tak, jak bys chtěl a pak to stojí za … Na svý sólovce si můžu vždycky tak trochu dát prostor svejm dalším nápadům a věcem, který by se nehodili na TG album. Doufám, že i lidi tohle budou vnímat a bude se to líbit pro svou odlišnost.“ 

Video: WHNT – Selfmade (Official Video)Tagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post