CZ/SK

Publikováno 17 září, 2013 | Autor: Riess Jiří

3

Nad Tatrou se blýská, a.k.a. na Slovensku se rozhořel další beef

Konflikty jdou s rapem ruku v ruce už od počátků. Vždy mnoho lidí naštvou, ale i potěší. Co je ale pro fanoušky hlavní? Opepří dění na scéně a dají možnost vzniknout novým diss trackům, které se často stávají hymnami.

V našich končinách, tedy v Čechách a na Slovensku, už se pár beefů rozhořelo, ale většinou jako slaměný oheň jich mnoho rychle vyhaslo díky jasné převaze jedné, či druhé strany. Pravděpodobně to bude případ i tohoto posledního konfliktu, byla by však škoda si ho nezrekapitulovat, jelikož začíná být velice zajímavý. Začíná do něj totiž být zapojeno čím dál tím více jmen a to ať těch přímo zainteresovaných, jako je RytmusMomo, Separ, Rakby, nebo těch jen zmíněných, jako je BacilSuveréno, Kali, ale i český dissový oblíbenec JohnyMachette

Jak to celé začalo?

Na začátku byl Rytmus, který nechodí pro slova daleko a opravdu nepatří mezi ty, kteří se bojí svůj názor veřejně ventilovat a to se stalo i v tomto případě, kdy udělal na Hip Hop Kempu videorozhovor, ve kterém se mimo své zpovědi o tom, co pro něj znamená Hip Hop, navezl do dvojky Rakby, Bacil a do svého velkého oblíbence Suveréna a.k.a. Suveníra. Videorozhovor si můžete prohlédnout níže, kde také naleznete další reakce.

Videorozhovor: Rytmus – Prečo cením Hip-Hop?

2. kolo

Rytmus nemusel dlouho čekat a ze slovenské kavárny přišel nečekaný video diss track od Rakbyho, který je zamířený přímo na Rytmusovu adresu, ale tím celý beef neskončil.

Videoklip: Rakby – Čau Paťo

3. kolo 

Ať už Rakby svou odpověď z kavárny bral jako formu přiživení se na Rytmusově jménu, nebo jako formu obrany, snesla se mu na hlavu a na hlavu dalších raperů ze Slovenska i Čech tvrdá odpověď v podobě video diss tracku jménem Škola Rapu, kterou nahrál Rytmus, Momo a slovenský král beefů Separ. Jedinou reakcí na tento track bylo pár remixů od producentů jako je Konex, Dalyb, Dj Wich, Fosco Alma, Spas a další budou pravděpodobně přibývat.

Videoklip: Rytmus feat. Momo,Separ – Škola Rapu (diss)

Reakce: Moloch Vlavo

Dalším interpretem, kterého nenechal beef chladným je slovenský Moloch Vlavo, který Rytmusovi nahrál video vzkaz, na který se můžete podívat níže.

Video: Ako išiel Moloch na vandrovku…

Reakce: Rytmus

Beef se nám na Slovensku prohlubuje, Rytmus se nechal vyprovokovat video vzkazem od Moloch Vlava a posílá mu video odpověď, kterou můžete sledovat níže.

Video: Ako išiel Mlok Vlado do Kerestúra (HEJTERI PRDZÁ KRV)

Reakce: Bacil

Bacil, na kterého dopadlo také pár řádek v celém beefu, se rozhodl v novém videoklipu objasnit cestu od slovenské stoky až na diskotéku.

Video: Bacil feat. Gabriel Baldwin – Moja Vec (prod. Gary)Tagy: , , , , , , ,Autor

Freshspace3 reakce na Nad Tatrou se blýská, a.k.a. na Slovensku se rozhořel další beef

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post