Publikováno 18 listopadu, 2014 | Autor: Iam Forgot

Momo je tu s novým klipem, snippetem a předobjednávkami Rivala!

Slovenský rapper Momo před nějakou dobou oznámil, že pracuje na sólo desce s názvem Rival. Z ní jsme mohli vidět klipy Zodpovednosť chlapa a Atak. Nyní vydává videoklip další, představuje snippet a spouští předobjednávky desky!

Začneme videoklipem, ten vznikl k věci s názvem Ráj, kde se spolu s Momem za mikrofonem objevila zpěvačka Tina. Momo na svém FB napsal, že je tato skladba věnována jeho právě narozené dceři. Tento čerstvý videoklip vznikl pod taktovkou FXTR. Produkci má na svědomí slovenský Special Beatz. Jedná se o v pořadí třetí videoklip z připravované desky Rival. 

Album oficiálně vychází již 1. prosince a objeví se na něm celkem třináct skladeb se jmény jako Ektor, Separ, Igor Kmeťo a zmiňovaná Tina. Produkčně se na desce podílí DJ Wich, Infinit, Maiky Beatz, zmiňovaný Special Beatz, Smart, Homiebeats, Grimaso, G-Bod a Norbert Ronin, jenž má na svědomí nedávno vydanou hardtrap skladbu. Na ukázku skladeb z desky Momo právě uveřejnil i čtyřminutový snippet, který by měl přesvědčit o předobjednávce.

Poslech: Momo – Rival |SNIPPET|

 Cover: Momo – Rival

momo cover

Tracklist: Momo – Rival

1. Rival
2. Naplno feat. Ektor
3. Zabiják slobody
4. All stars feat. Separ
5. Zodpovednosť chlapa
6. Biely popol
7. Mám plnú hlavu feat. Ektor
8. Podla predstáv feat. Igor Kmeťo
9. Nech si len myslia
10. Raj feat. Tina
11. Bez múzy
12. Atak
13. BlázniTagy: , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post