Publikováno 7 března, 2016 | Autor: Iam Forgot

Moja Reč po dlouhých letech ohlašuje album Offline! Venku je první video snippet

Tahle zpráva jistě potěší všechny posluchače CZ/SK rapu, slovenská skupina Moja Reč, jejíž členové Delik a Supa se v posledních letech věnovali svým vlastním projektům, je zpět a hlásí se s novou deskou!

Deska nese název Offline a spolu s Delikem a Supou se na ní samozřejmě podílí jejich dvorní producent Jozef Engerer, jehož um mu nikdo nemůže upřít.

Jak deska bude znít, co od ní očekávat, kdy vyjde a pár dalších informací nyní prozradili Delik a Supa v devítiminutovém video snippetu. Nutno zmínit, že se jedná o první část snippetu, kde hoši představili prozatím osm skladeb s hosty Majk Spirit, MomoAdiss a Sergei Barracuda, názvy jednotlivých skladeb naleznete níže. V druhé části snippetu, které se dočkáme už velmi brzy, se pravděpodobně objeví zbylé skladby a také můžeme čekat, že se spustí předprodej. Hned v úvodu videa také zazní velmi důležitá zpráva – deska vyjde pod MOJARECords už za pár týdnů!

off

Poslední studiové album nám dvojice představila v roce 2011, kdy vydala album Dobrí Chlapci 3. Poté se oba interpreti vrhli na sólo dráhu, která nám posluchačům přinesla mnoho kvalitní muziky, např. Delik představil Slobodu a Supa Čierne dni. Nyní konečně přišel čas na desku MR!

Co na tuto zprávu říkáte a jak se těšíte?

Tracklist: Moja Reč – Offline

1. Mlčanie jahniat
2. Všetko je OK feat. Majk Spirit
3. Jackpot feat. Momo
4. Zlatá soška feat. Adiss
5. Bazooka rock feat. Sergei Barracuda
6. Dúha
7. Bublinky
8. SanscripTagy: , , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post