Publikováno Září 9th, 2015 | Autor: Iam Forgot

Marpo se v novém klipu spolu s TroubleGangem opírá do lhářů

V průběhu velkých prázdnin vydal Marpo společně s TroubleGangem druhý singl z jejich připravované desky, která vychází již tento měsíc. A protože se release date jistě blíží, můžeme se podívat na třetí videoklip!

Společné album umělci oznámili již v březnu tohoto roku, kdy vydali velmi úspěšný videoklip s názvem Všude kde jsem byl. Poté následoval srpnový animovaný videoklip #Bitches, nyní Marpo a TroubleGang představují videoklip třetí, který vznikl k věci Lháři. O tvorbu bezmála pětiminutového videoklipu se postaral Tony Košař, jenž má např. na svědomí dokument o TroubleGangu, který vyšel v říjnu minulého roku.

Původně se release date desky plánoval na letošní červen, z onoho plánu sešlo, desku si ale budeme moci poslechnout již tento měsíc, konkrétně 23. září, kdy v pražském Footshopu proběhne release party. Následný křest proběhne o pouhý měsíc později, a to 22. října v pražském Lucerna music baru. Pokud se nemůžete dostavit na release party či křest, album si můžete předobjednat na www.troublegang.com.

Níže se můžete podívat na kompletní tracklist, cover a zmiňované dva videoklipy Všude ke jsem byl a #Bitches.

 Cover: Marpo & TroubleGang

marpocover

Tracklist: Marpo & TroubleGang

1.TG v domě
2.Všude kde jsem byl
3.#Bitches
4.Lháři
5.Mít to v klidu
6.Frogman intro
7.Navy S.E.A.L.S.
8.Díky
9.Je čas řvát x Jakub Děkan
10.Champaigne šaur x Myšák
11.Pot & Krev
12. Ať se za nás pomodlí

Video: Marpo & TroubleGang – #Bitches

Video: Marpo & TroubleGang – Všude Kde Jsem BylTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post