CZ/SK marpo uvodka

Publikováno Září 2nd, 2014 | Autor: Iam Forgot

0

Marpo 23. října oslaví velkolepým koncertem 10 let na scéně!

Asi se najde pouze pár jedinců, kterým jméno Marpo nic neříká, tento český rapper na scéně vystupuje už dlouhou řadu let a své místo má bez debat zasloužené. Minulý rok jsme od něj mohli slyšet velmi úspěšnou desku R!OT, při jejímž nahrávání se vydal přes velkou louži na Floridu. A tento měsíc 30. září, přesně rok po albu R!OT, chystá vydat další desku nazvanou Best OF, z níž jsme mohli vidět videoklip S náma x Proti nám. No a aby toho nebylo málo, rozhodl se na počest deseti let na scéně uspořádat jedinečný koncert!

Ten proběhne již 23. října v pražském SaSaZu od 19:00, kde společně s Marpem vystoupí TroubleGangMC Wohnout, Hard Target, IronKap, Gemstar, Kensta Lopez a DJ Partyboi. Dále se objeví speciální hosté, kteří jsou prozatím tajemstvím a jejichž jména se dozvíme již brzy spolu s kompletním lineupem. Marpo slibuje jedinečnou show, která posune hranice klubových událostí o deset levelů výš. Pódium je navrženo stage designerem Martinem Hruškou, jenž spolupracoval se skupinami Lucie, Chinaski a má na svědomí pódium festivalu Majáles. Součástí koncertu bude i křest již zmiňované desky Best Of.

Takže pokud vás to dostatečně zaujalo a chcete se přesvědčit, zda Marpo slib splní, zakupte si lístky na Ticketportalu a podívejte se na FB event.

marpo plakat

marpo 10 let ve hre marpo 10 let

Video: Marpo feat Hard Target – S náma x Proti nám

Video: Marpo – Tak Kdo (R!OT Berlin Video)

Video: Marpo – Prologue (R!OT 2013)

Video: Marpo – Zavři Hubu pt.2 (Official HoodDiss Track Video)Tagy: , , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post