Publikováno Listopad 1st, 2015 | Autor: Iam Forgot

Marat a Igor tě zvou čerstvým videoklipem na křest MARSU a Cholerika!

Ve čtvrtek 5. listopadu proběhne velkolepý křest dvou zásadních Hypno808 releasů, kterými jsou desky MARS a Cholerik. A jejich autoři Marat a Igor právě představují videoklip Double křest, kterým na tuto událost zvou všechny fanoušky!

Igorovo sólo album Cholerikvyšlo už letos v červnu a objevila se na něm jména jako Marat, Sergei Baracuda, Smack a James Cole. Maratův čerstvý release MARS asi nijak více přibližovat nemusíme, protože to je aktuální věc. Zmiňovaný křest proběhne už 5. listopadu v pražském Rock Café. Na křestu se objeví Hugo Toxxx, Marat, White Russian a Yeezuz2020 a o support se postarají Crazy Buds djs a Dyrty. Pro více informací navštivte FB event.

Nyní už si užijte sledování nového klipu Double křest, který vznikl pod hlavičkou YouDunKnow.TV a o jehož hudební produkci se postaral Vae Cortez.

lřestTagy: , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post