Publikováno 27 srpna, 2014 | Autor: Iam Forgot

MAAT vypouští trailer k novému videoklipu Já a Ty 2!

Natáčení nového videoklipu Já a Ty 2 je celý srpen v plném proudu a konečně na povrch začínají prosakovat první informace. Kdo se ve videoklipu objeví jako host? Jaká auta si tentokrát zahrála hlavní roli? Kdo má na svědomí beat?

V září to bude rok, co vyšlo MAAT poslední album Ze tmy, jehož součástí byl track Já a Ty v produkci DJ Wiche. Track si chvíli po releasu alba vysloužil videoklip z exkluzivního závodního prostředí z Brněnského okruhu.

Po roce se skupina MAAT společně se svým labelem Blakkwood Records rozhodla vytvořit pokračování a natočit zbrusu nový videoklip na nový track Já a Ty 2, ve kterém se objeví zpěvačka Sharlota, Ezy, Ben Cristovao a Viktor Sheen. O hudební podklad se tentokrát postaral Fosco Alma. Venku je právě vydaný trailer, který naznačuje jakým směrem se bude část videoklipu ubírat. V traileru můžeme spatřit exkluzivní auta: bílý Ford Mustang Shelby GT500 s výkonem 662 koní a černý Chevrolet Camaro ve speciální úpravě ZL1 s výkonem 578 koní. Samotný videoklip by měl spatřit světlo světa někdy v průběhu září.

Foto z natáčení

maat ja a ty 2 maat ja a ty 3 maat ja a ty 5 maat ja a ty 6 maat ja a ty 7 MAAT ja a tyTagy: , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post