Publikováno Srpen 2nd, 2013 | Autor: Iam Forgot

MAAT představují pilotní videosingl z alba!

Hudební skupina MAAT, tedy Fosco Alma a L.D., celkem nenápadně od prosince 2012 pracují na novém albu, které konečně v průběhu července dostalo definitivní název a ten zní Ze tmy. Mezitím ještě stihli v únoru 2013 vydat sbírku nejnovějších tracků z roku 2012 a počin pojmenovali 37EP.

Nyní vyplouvá na povrch první oficiální videoklip, který je zároveň prvním singlem z připravovaného alba a nese stejné jméno jako album samotné, tedy Ze tmy. Za hudební produkcí celého tracku stojí Fosco Alma, který si do hudebního podkladu pozval známého kytaristu a producenta Olivera Torra, který dokreslil beat elektrickou kytarou. O refrén se v singlu postaral Henny, zpěvák z výborné punkové skupiny Criminal Collection.

Samotný videoklip se točil v Hradci Králové ve Festivalparku a na letišti, v Milovicích, kde se minulý rok natáčel i videoklip od MAAT s názvem Konec lepších dní, a v Kutné hoře, kde si v klipu zahrál i známí obličej z videoklipu Bloodrider, zápasník Bruno. Celý námět, režii a produkci si vzali na starost MAAT s Lucasem z PVP Labelu. Za kameru se postavil Luboš Fiebich, který natáčel i předešlé videoklipy jako Jedna krev nebo Redneck Music.

Sami MAAT o videoklipu říkají: „Chtěli jsme, aby celý videoklip byl jedna velká metafora na útěk od naší minulosti, symbolizující velkou tlustou čáru za vším co jsme kdy udělali. Jsme rádi, že nám pan Stanislav Matějovský (www.csms.cz) kývnul na natáčení s bílým Camarem ZL1, které dokonale ve videoklipu vystihuje novou sílu a energii, kterou jsme za poslední dobu načerpali. Přeci jen 600 koní pod americkou kapotou je vážně maso! Další symbolika auta je to, že je unikátní, protože v česku je pouze jediné v bílé barvě, stejně tak i MAAT je unikát. Děkujeme všem co se podíleli na natáčení!“

Jako partneři se natáčení zůčastnili Snapbacks.cz a Festivalpark v Hradci Králové. Jím patří také velké díky.

Nové album Ze tmy vychází 12.9.2013 pod hlavičkou PVP Labelu a již brzy bude spuštěn předprodej!Tagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post