Publikováno Leden 16th, 2016 | Autor: Iam Forgot

Logic & Gumbgu příští týden vydají desku Gudlak, dejte si první klip Čísla

Většině fanouškům Logica a Gumbgua se splnilo přání, tato výrazná dvojice spojila síly a na příští týden chystá vydat společnou desku nazvanou Gudlak, z níž je venku první videoklip Čísla!

O produkci tohoto čtyrminutového klipu, za jehož tvorbou stojí Recan, se postaral Sonny Haze, jehož jméno se minulý rok objevilo právě u jedné ukázky od Gumbgua. Na desce se objeví celkem devět skladeb, kde se jako jediný host objeví Jimmy D, produkčně má desku na svědomí hlavně slovenský Abe, který stále více a více spolupracuje s americkými umělci, o jednu produkci se postaral také Dalyb z HAHACrew.

Release date desky proběhne 24. ledna, tedy příští týden v neděli, v Praze v ulici Senovážná 6, kde se také uskuteční release party dalšího Milion+ releasu, kterým je deska Cocktail Party od Robina Zoota. Každopádně pokud se na release nemůžete dostavit, můžete si desku předobjednat na Milion+ shopu.

Cover: Logic & Gumbgu - Gudlak

COVERG

Tracklist: Logic & Gumbgu – Gudlak

1. Independent (prod. Abe Beats)
2. Babylon (prod. Abe Beats)
3. Patřit Mezi Vás (prod. Abe Beats)
4. Milion+ (prod. Abe Beats)
5. Dingomino (prod. Abe Beats)
6. Hra je Moja x Jimmy Dickson (Prod. Abe Beats x J L Beats)
7. Alenku (prod. Dalyb)
8. Všechno Co Chtěl Jsem (prod. Decky Beats)
9. Čísla (prod. Sonny Haze)Tagy: , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post