Publikováno Červenec 10th, 2014 | Autor: Iam Forgot

L.D. > Alpha Omega EP je venku a z něj další videoklip

L.D. – člen kapely MAAT, který tvoří její nedílnou součást, dnes vydává nové studiové CD. Materiál zachycuje období od vydání posledního alba MAAT – Ze tmy až po současnost. Tématicky doplňuje to, o čem nebyla řeč na albu Ze tmy a přidává i veliký kus L.D.ho osoby, která je jednoznačně jedinečná. Někdo ho miluje pro jeho rapovou vyzrálost a někdo ho nenávidí kvůli tomu samému.

Veškerou grafiku k EP připravil Lucas Blakk. Téměř celé album produkoval Blakkwood producer Jeso, se kterým již dříve L.D. (i celá kapela MAAT) spolupracoval. Dalšími producenty, kteří se na albu objevili jsou Fosco Alma a Ceha z kapely DSTFRS. Hosté, které si L.D. pozval, jsou zaručenou kvalitou. Jsou mezi nimi Viktor Sheen, Radikal, Renne Dang, Fosco Alma, Sharlota a zpěvák Ezy z labelu Championship Music.

Dnešní den je oficiální release date CD Alpha Omega a L.D. vydává druhý singl s videoklipem, který se jmenuje Na prach. Jako host na majku se objevil Radikal a produkci si vzal na starost Ceha z hudební skupiny DSTFRS. Dále níže naleznete nedávno vydaný videoklip Nenávratný.

CD L.D. – Alpha Omega je v prodeji na Blakk Shopu.

Video: L.D. – Nenávratný (prod. Jeso)

Cover: L.D. – Alpha Omega EP

cover LDsdasd

Tracklist: L.D. – Alpha Omega EP

1. AlphaOmega
2. Nenávratný
3. Hádej kdo sem (ft. Viktor Sheen)
4. #Normální
5. Trend (ft. Renne Dang)
6. To co jsi chtěl (ft. Sharlota)
7. Hood music (ft. Fosco Alma)
8. Na prach (ft. Radikal)
9. Změny (ft. Ezy)Tagy: , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post