CZ/SK

Publikováno 3 prosince, 2014 | Autor: Iam Forgot

0

Kupujte Konzilliera na iTunes nebo doražte 12. prosince na release party!

Přesně tak, YZO EMPIRE leader Jimmy Dickson právě oznámil release date své očekávané sólo desky Konzillier a spustil digitální prodej!

Jimmy desku dlouho odkládal, ale to mělo svůj důvod. Všichni netrpělivě čekali, kdy Jimmy vypustí nějakou novější informaci, nedávno jsme mohli spatřit cover spolu s tracklistem, release date byl tou dobou neznámý. Ale nyní už jsme moudřejší, album Konzillier oficiálně vychází již 12. prosince! V případě, že chcete vlastnit fyzický nosič, vyčkejte do téhož dne na release party, kde si CD můžete zakoupit nebo album předobjednejte. A pokud jste opravdu nedočkaví a nebo si jednoduše na fyzický nosič moc nepotrpíte, můžete si desku koupit na iTunes, na které ho Jimmy právě nahrál!

jimmy itune

Pro shrnutí, na desce se objeví celkem šestnáct skladeb s hosty jako MarpoGumbgu, Fosco Alma, Logic, Jackpot, Zkrat Kratochvíl, Puškyn Nikodem, CBCH Benny Glover. Produkčně se na desce podílí Dalyb, Donnie Darko, Cassius Cake, Double OP, Konex, DeckyDapho, Norbert Ronin, Special Beatz, Myles Weaver nebo Rybičky 48. A pokud vás dosud zmíněné informace nezaujaly, pro jistotu poslechněte pilotní singl s názvem Zrození draka.

Podrobnější informace o release party naleznete na oficiálním FB eventu,

džimyD

džimy
Poslech: Jimmy Dickson – Zrození draka (prod. Konex)Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post