Muzika

Publikováno 19 prosince, 2014 | Autor: Riess Jiří

1

Konec roku na horách ve znamení tří velkolepých koncertů

Špindlerův Mlýn. Ráj uprostřed Krkonoš, nejvyšších českých hor. Cíl tisíců snowboardistů a lyžařů. Horské městečko plné zábavy. Centrum zimních sportů a také místo konání velkého množství koncertů. Tentokrát se mezi závěrečnými svátky o zábavu postará hudební klub Dolská, který se nachází pouhých 60 metrů od náměstí, tedy v samém centru Špindlerova Mlýna. Jako jediný podnik v této lokaci disponuje velkokapacitním sálem pro 600 osob a hodlá jej plně využít.

Vše odstartuje koncertem Marpa a jeho TroubleGangu. Ať už jste fanoušci Marpa nebo ne, musíte uznat, že tento rok se mu opravdu vydařil. Oslavil 10 let na rapové hudební scéně vyprodaným SaSaZu. Rapidně zvětšil svou fanouškovskou základnu a v závěru roku objíždí celou Českou republiku v rámci Náš Hood Tour, při které se potýká s rekordní návštěvností a takřka nepopsatelnou podporou svých příznivců. Jeho posledním koncertem v roce 2014 bude vystoupení právě ve Špindlerově Mlýně a to 27. prosince, kde se chystá tyto úspěchy řádně oslavit.

Dolska_Marpo

27. 12.

Facebook event

Druhým avizovaným koncertem bude Ektor, který ve Špindlu též uzavře velice úspěšnou sezónu. Jeho videosingl „Generace X“ byl jedním z nejsledovanějších českých rapových klipů na YouTube za rok 2014. Vystoupil v desítkách klubů. Prakticky zdvojnásobil počty následovníků na sociálních sítích. I přes negativní mediální nátlak, který byl intenzivně vyvíjen na jeho osobu v průběhu roku, sklidil mnoho pozitivní kritiky. V listopadu vypustil do světa videoklip „Nohy v pěst“ ze svého připravovaného alba „Detektor“ a získal na něm přes 1 000 000 zhlédnutí za necelé dva týdny. A s tímto povedeným kouskem a mnoha dalšími se předvede i v klubu Dolská. Jeho vystoupení se uskuteční 30. prosince.

Dolska_Ektor

30. 12.

Facebook event

No a kdo jiný by měl kompletně završit tento rok, než samotný král scény DJ Wich. Ani nemusíme rozebírat to, jak se mu letos dařilo. Tomuto interpretovi se daří soustavně již několik let. Možná bychom mohli vypíchnout jeho neuvěřitelný koncert v Praze, kdy sezval přední umělce z české a slovenské hip-hopové scény a dvakrát za sebou vyprodal Velký sál Lucerny. Těžko se tomu dá uvěřit i teď. Dvakrát za sebou vyprodat tento kolosální prostor, v kterém se nikdy podobná akce nekonala. Každopádně to byl pro něj opět povedený rok a kde jinde ho zakončit, než ve Špindlerově Mlýně na Silvestra.

Dolska_Wich

31. 12.

Facebook event

Když shrneme vše, co se bude dít ve Špindlu, tak by byl hřích se tam po Vánocích neobjevit. Navíc je v Česku málo míst, které jsou lepší na oslavu konce roku, než jsou právě ony hory. Ještě navíc s takto nabitým programem, tam si snad každý posluchač tohoto žánru musí najít to své.Tagy: , ,Autor

FreshspaceJedna reakce na Konec roku na horách ve znamení tří velkolepých koncertů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post