Publikováno Duben 1st, 2014 | Autor: Flood

IronKap představuje třetí videoklip z čerstvě vydaného alba Homecoming

Včera, tedy 31.3.2014, vyšlo nové album IronKapa nazvané Homecoming. Na albu uslyšíte i hosty jako Marpo nebo Fosco Alma z MAAT. IronKap představuje třetí videoklip k albu nazvaný Lepší dny ft. Hard Target.

Dlouho očekávané album IronKapa, ostříleného člena Troublegangu, nazvané Homecoming je venku a již dnes ho můžeš objednávat ZDE. Album vychází pod hlavičkou Blakkwood Records. Jako pilotní singl z desky mohli fanoušci slyšet track Z popela, kde se na majku objevil jako host Marpo a Fosco Alma. Ve druhém singlu nazvaném Navždy IronKap potvrzuje svoje skills a nyní přináší další videoklip k albu. Nový videoklip se jmenuje Lepší dny a objevují se v něm lidi jako Vladimír 518, Marpo, Madskill nebo Fosco Alma, se kterými spolupracuje nebo jsou součástí jeho osobního života.

IronKap komentuje celé album slovy: „Deska vznikla z 90 procent minulý rok, když jsem žil v Kanadě. Jeden track jsem dopisoval v letadle cestou domů a proto se taky album jmenuje Homecoming. Je to zatim moje nejdospělejší album, které jsem kdy udělal. Zároveň je hodně hudebně odlišné od všeho, co jsem dosud tvořil. Upřímně, nikdy jsem neměl větší očekávání a těším se na to, co bude následovat po releasu alba. Je to směs čisté energie, pocitů a zkušeností získaných v zahraničí propojené s mým životním příběhem. Myslim si, že je opravdu na co se těšit. Ostatně, teď už to můžou posluchači posoudit sami.”

Cover: IronKap Homecoming

ironkap-homecoming-500x500

Tracklist: IronKap Homecoming

Homecoming
Navždy
Northwest story
Dokud svítí feat. Wohnout, Marpo
Zavři oči feat. Gemstar
Symbol feat. Hard Target, Marpo, Young CP, Wohnout, Kenny Lopez, Gemstar
Všechny ty roky
Další míle feat. Caity Grace
Z popela feat. Marpo, Fosco Alma
Lepší dny feat. Hard Target
Long way home feat. Johnny Youngblood, Caity GraceTagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post