Lifestyle

Publikováno 16 května, 2016 | Autor: Flood

0

Invaze do tvýho botníku!

Pohodlí se basketbalovým teniskám nedá upřít, bohužel pro milovníky méně výrazných barev jsou umělci při tvorbě designu stejně akční, jako hráči NBA. Najít model, který by se dokázal pochlubit konstrukcí a pohodlím a zároveň svým lookem nevyřvával po okolí, že žiješ pro basket a nejradši bys byl adoptovanej Michaelem Jordanem, to není jednoduchej úkol.

Profíci z adidasu si téhle mezery všimli a výsledkem je model adidas Tubular Invader. Je pravda, že ostatním Tubularům nejsou tyhle moc podobný, odkazuje k nim jen detail na podrážce u paty, to ale vůbec nevadí, protože něco takovýho tady přesně chybělo! Tenisky prozatím vychází ve třech barevných provedeních – černé, červené a tmavě zelené. A jakmile se koukneš na materiál, je ti hned jasný, že hrát v tomhle basket, to by byl hřích. Celý svršek je z kůže, přičemž vzadu je doplněn stylovým strapem.

Takže pokud nechceš opustit komfort basketbalových bot ani po tréninku, nebo ho naopak chceš okusit, ale je ti bližší myš než míč, jsou tohle ty pravý tenisky pro tebe, takže nabíhej do Footshopu, než ti je někdo vyfoukne!

01 02Tagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post