Architektura illegal-mountain-beijing-3

Publikováno Srpen 14th, 2013 | Autor: Iam Forgot

0

Ilegální skála na vrchu budovy? Žádný problém!

Přesně tak, čínský zámožný doktor Zhang Biqing se totiž rozhodl, že si postaví horský „přístřešek“ na vrcholku šestadvaceti patrové budovy i bez povolení a nevoli sousedů!

Šest let Biqingovi trvalo, než vytvořil horské apartmá na vrcholu jedné z pekingských budov. Na jednom tisíci čtverečních metrů se rozléhá Biqingovo sídlo, proti kterému sousedi bojkotují již několik let a až teď se o nelegální stavbu začaly zajímat státní orgány. Kdo by chtěl, aby mu nad hlavou leželo veliké množství kamení, které mu na ni může kdykoliv spadnout, že?

Biqingovi byl udělen termín patnácti dnů, aby stavbu zničil a nebo prokázat stavební povolení a dokázal bezpečnost stavby.

 Architektura: Ilegální skála na vrchu budovy

illegal-mountain-beijing-5illegal-mountain-beijing-6 illegal-mountain-beijing-1 illegal-mountain-beijing-2 illegal-mountain-beijing-4illegal-mountain-beijing-7

Video: Beijing penthouse raises regulation concerns

(via)Tagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post