CZ/SK Igor mazafaka

Publikováno Srpen 20th, 2013 | Autor: Iam Forgot

0

Igor spouští předobjednávky a odhaluje tracklist a cover!

Hypno 808 rider White Russian aka Igor chystá 5. září vydat dlouho očekávaný Mazafaka mixtape, nyní už však spouští předobjednávky a odhaluje tracklist!

Už jsme měli možnost slyšet několik ukázek a tak si udělat obrázek o albu. Igor nám proto posílá tracklist, který obsahuje celkem devětadvacet skladeb a mezi hosty se objeví lidé jako Lvcas, Otecko, Smack, Peacock, Konex, Freezer a samozřejmně nesmí chybět Marat. Dále posílá ven cover mixtapu, o který se postaral Martin Málek. A do třetice spouští předobjednávky!

Takže Igorův Mazafaka mixtape vychází 5. září a ty si ho můžeš předobjednat ZDE a nebo dorazit na release party, která proběhne 5. září v pražském Těšnově od 15:00 do 20:00, a nechat si podepsat CD přímo od Igora a zúčastnit se natáčení klipu + samozřejmně HYPNO808 gear a ostatní CD labelu na místě!!

FB Akce ZDE.

Cover: Igor - Mazafaka mixtape

Igor Cover Mazafaka

Tracklist: Igor – Mazafaka mixtape

Igor Mixtape TRacklist

 Video: Igor – BMF (Preview) | shot by @ydnknwtv

 Poslech:  Igor – GangBang (MZFK OUT 05/09/13)

Poslech: Igor - Go Get It  (MZFK OUT 05/09/13)Tagy: , , , , , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post