Lifestyle

Publikováno 13 září, 2016 | Autor: Flood

1

Hodinky MVMT made in USA

Myslíte si, že na českém trhu už není hodinkový brand, který by vás mohl překvapit? Nenechte se zmýlit, americká firma MVMT vás dostane hned na několika frontách – tyhle hodinky jsou totiž stylové, vysoce kvalitní, minimalistické a v neposlední řadě mají překvapivě nízkou cenu.

Zakladatelé této značky, Jake Kassan a Kramer LaPlante, se totiž rozhodli držet jednoho pravidla: Styl a kvalita by měli být dostupné všem. A protože kousky, které vytvořili, splnily všechny jejich sliby, získali během krátké chvíle enormní množství fanoušků a stali se rychle rostoucí platformou s více než 1,5 milionů fans na Facebookových stránkách. Pořád nevěříte, že je o co stát? Čtěte dál…

Hodinky MVMT jsou symbolem perfekcionalismu. Jsou dokonale tvarované, každý milimetr dává smysl. Kvalitní švýcarský strojek, který je skrytý pod ocelovým ciferníkem, zaručuje praktičnost a funkčnost. Na kouskách MVMT nehledejte zdobení, extravagantní prvky nebo pestré barvy – jejich síla je v jednoduchosti, v eleganci a univerzálnosti každého kousku.

Nezáleží na tom, jestli sháníte pánské hodinky s kovovým páskem nebo jemný dámský design doplněný kůží v pastelových barvách, tento americký brand v tom umí chodit a ví, co nabídnout, takže si vybere každý. MVMT roste každým dnem, každý den vznikají nové nápady, které tvůrci dotahují k dokonalosti. Už nemusíte řešit, jaké hodinky si vybrat, MVMT nabízí vše, co potřebujete.

Hodinky MVMT najdete v nabídce internetového obchodu s designovými hodinkami 24TIME.CZ.

vmqxrjxsales-mvmt-0 mvmt-white-brown-3_1024x1024-1 mvmt-watches-mens-holiday-2014-11 mvmt-watches-mens-holiday-2014-1 mvmt-watches-2014-holiday-collection-1 mvmt-giveaway mvmt_watchTagy:Autor

FreshspaceJedna reakce na Hodinky MVMT made in USA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post