Muzika kemp

Publikováno Srpen 20th, 2013 | Autor: Flood

0

Hip Hop Kemp – jediný evropský festival v Česku

Kde jinde potkáte na českém festivalu návštěvníky z tuzemska, Polska, Německa, Británie nebo USA či Austrálie? Který jiný český festival americká televize CNN zařadila mezi 50 nejlepších festivalových událostí na světě? Kde jinde se potkává vymazlený line-up s originálním doprovodným programem? Odpověď je jednoduchá – Hip Hop Kemp.

Letošní dvanáctý ročník přiváží jak mladé talentované tváře, které už si vydobyly jméno v USA, tak legendy světového i hip hopu i klasiku československé scény. Mezi vystupujícími se objeví Kendrick Lamar, jehož album good kid, mA.A.D se hned první týden po vydání vyšvihlo v USA na druhou příčku prestižního žebříčku Billboard 200 a o dva měsíce později obdržel Kendrick zlatou desku za půl milionu prodaných placek. Starou dobrou show ale předvedou i hiphopoví bardi De La Soul nebo Lords Of The Underground. V line upu ale září taky jméno Baauer – losangeleský producent, autor hudby virálního hitu Harlem Shake je především talentovaný muzikant, který spolupracuje se jmény jako je Danny Brown nebo Just Blaze. Vyjmenovat ostatní by trvalo dlouho, ale namátkou to bude El-P, Apollo Brown & Guilty Simpson, Big Daddy Kane, Oddisee, Stalley, Kontrafakt, H16, Vladimír 518, Vec, Ektor & DJ Wich, Moja reč, Pio squad a mnoho mnoho dalších.

I když má line up hlavní slovo, Hip Hop Kemp má i silný doprovodný program. Tak to vždycky bylo a tak to bude i letos. Největší eso v rukávu je Mezinárodní mistrovství České republiky ve freestyle motokrosu s Liborem Podmolem. Špička českého motokrosu a hosté ze zahraničí se sjedou 22. srpna do Festivalparku, aby tady předvedli to nejlepší ze svého rozskákaného umění. Sekundovat mistrovství bude již tradiční rajčatová bitva, zápasy v čokoládě, breakdance, riders zóna, freestyle corner, graffiti na legálních stěnách, paintball, streetball, U rampa, helikoptéry, fotbálky, bazén nebo odpočinková zóna.

Speciální zacházení si můžou dopřát všichni s VIP vstupenkami. Ve VIP lounge vám namasírují nohy thajské masérky a barmanky zatančí na stole. A k tomu všemu zahraje Orion, M-Phazes, Lord Jazz nebo Khalil. K tomu připočtěte speciální kemp a vstup bez mačkání, splachovací záchody a lepší sprchy nebo třeba VIP tribunu. Volba je jasná. Ve Festivalparku už teď kumuluje atmosféra, energie, talent a zážitky. A tenhle koktejl vybuchne a rozlije se na 12. ročníku Hip Hop Kempu od 22. do 24. srpna.

hhk_posterTagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post