Fotografie

Publikováno 6 ledna, 2015 | Autor: Riess Jiří

0

Fotografie z knihy, která vás zavede do podzemí Londýna

Na světě jsou místa, kam se pouhý smrtelník nikdy nepodívá. Jsou zde také místa, kam se podívá pouze hrstka odvážlivců přezdívaných place hackers. Přesně to platí dvojnásob o podzemí Londýna a přesně na tato místa vás zavede kniha Subterranean London: Cracking the Capital.

Londýn ve svých útrobách ukrývá stovky kilometrů tunelů, desítky bunkrů ze studené války, kanalizace, chodby pro vedení nejrůznějších drátů a také už dávno zapomenuté a nepoužívané stanice metra. Na toto magické místo vás však může zavést kniha s názvem Subterranean London: Cracking the Capital, jenž má na svědomí Bradley L. Garrett. Jedná se především o obrazovou exkurzi, kde vašimi průvodci bude 12 anonymních průzkumníků, kterým se přezdívá place hackers. Níže se navnaďte pár fotografiemi z této zajímavé publikace a tu pak můžete objednávat na Amazonu.

Fotografie: Bradley L. Garrett – Subterranean London: Cracking the Capital

photo-london-underground-01 photo-london-underground-02 photo-london-underground-03-646x1000 photo-london-underground-04 photo-london-underground-05 photo-london-underground-06 photo-london-underground-07 photo-london-underground-08 photo-london-underground-09 photo-london-underground-10 timthumb (1)Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post