Publikováno 26 července, 2015 | Autor: Iam Forgot

Fosco Alma je Zpátky doma, druhý klip z Foscoismus 2 je venku!

Koncem května vydal Fosco Alma první oficiální videoklip z chystané sólo desky Foscoismus 2. A jak slíbil, tak plní, protože přišel čas na klip druhý, ve kterém se objevil starý známý!

Pokud tvorbu hradecké skupiny MAAT, jejíž členem Fosco Alma je, sledujete od začátku, jistě pamatujete na album Part 3, které vyšlo již v roce 2007. Utekla dlouhá doba, že? Proč o tom vůbec píšu, na desce se objevila velmi silná věc nazvaná Outsider, ve které se jako host objevil Made, následující rok se objevil na Foscově první sólo desce nazvané Foscoismus, od té doby jsme o něm neslyšeli. To se ale změnilo, protože se nyní objevil po Foscově boku v klipu Zpátky doma, jenž se objeví na sólo desce Foscoismus 2, která vychází již 26. září, tedy v den Foscových narozenin.

O režii videa se postaral, stejně jako tomu bylo u prvního videoklipu s názvem 5 minut, osvědčený Jakub Stelzer z nově vzniklé divize Blakkwood Pictures.

Fosco Alma doplňuje vše slovy: „Tenhle song sem chtěl udělat už hodně dlouhou dobu, ale čekal sem na tu správnou chvíli. Ten impuls sem dostal, když sem se přestěhoval kvůli řízení labelu Blakkwood Records do Prahy a po nějaký době se mi zastesklo po mojí rodný domovině – což je pro mě Hradec Králové. Pak to šlo ráz naráz. Jeden den sem udělal beat, druhej den sem napsal text a přitom vzpomínal na všechny stories co sem v mládí prožil. A i když je tenhle song o mě, tak si myslím, že ho se mnou prožije spoustu posluchačů, který zavzpomínaj naopak na to svoje mládí.“

FATagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post