Ostatní footparty

Publikováno Listopad 6th, 2014 | Autor: Flood

0

Footshop bude otevírat první prodejnu již příští týden!

Další čtvrtek, 13. listopadu se v Praze můžete těšit na velkou věc – sneaker obchod Footshop totiž otevírá svoji zcela novou a úplně první kamennou prodejnu. Nebude to samozřejmě jen nějaké obyčejné přestřižení pásky, ale regulérní party s DJi a doprovodnými atrakcemi až do rána, o které se postará Nike, Excelent, Jägermeister, Vans, Fujifilm, Chefparade foodtruck a mnoho jiných.

Samotný sneaker store se bude nacházet velkém prostoru bývalé Chemistry Gallery, na rohu Bubenské 1 v Praze, zahrají dva DJs, jmenovitě NobodyListen a Maztah, dárky pro první návštevníky a wafle vám rozdají kluci od Vans, během celého večera budeme vytvářet momentky s polaroidovými foťáky Fujifilm Instax, podíváte se na ilustrátorskou exhibici Raw Art Wrestling, celý večer se můžete válet v Tuli vacích,… samozřejmě je třeba se těšit i na výstavu vzácných a exkluzivních modelů tenisek Nike v instalaci známého ilustrátora Vladimíra Strejčka, kterou bude možnost vidět na vlastní oči. Dále si vyzkoušíme vaší kreativitu při navrhování vašich vysněných Air Max 1 nebo 90! Tři nejlepší návrhy vyhrají voucher na výrobu vlastních Nike iD tenisek. Soutěž odstartujeme 9. listopadu, kdy můžete začít navrhovat Nike iD podle vaší fantazie na svých počítačích, nebo si vytisknout předlohu a jít na to poctivě analogově.

13. listopad si tedy zapište do kalendáře a doražte na opening party Footshopu. Pravidla soutěží, její odstartovaní a množtví dalších informací sledujte na facebook eventu.

Rekapitulace důležitých údajů:

13. listopad, čtvrtek
Bubenská 1 (ex-Chemistry Gallery)
NobodyListen, Maztah
soutěž o 3 páry Nike iD
facebook event

plagat_print_rgb_web

Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post