Bass DUBSTEBLOG FAT BASS SPECIAL

Publikováno Březen 24th, 2013 | Autor: Sherif Lobo

0

DUBSTEBLOG FAT BASS SPECIAL

V sobotu 16. března proběhl v pražském Cross Clubu již několikátý dubstepový mejdan pořádaný posluchačům dobře známou DUBSTEBLOG crew. Po poslední lednové návštěvě 50 Carrota nám tentokrát byla naservírována hned tři jména z UK. Soloman, Coffi a Psychotics přijeli zničit naše hlavní město a pro každého dubstep lovera byla účast takřka povinná.

Celou akci odstartovali hodně našláplými sety kolem deváté hodiny střídající se čeští progresivní djs Woostep, Dirty Little Toaster a Stifler Selecta. Selekce toho nejlepšího co zrovna hýbe světovou scénou, krásně rozehřála pomalu se plnící klub. Další na lineupu byla česká legenda Merak, kterou snad netřeba nějak více představovat. Hodně destruktivní a energická hodinka utekla solidně zaplněnému Crossu rychle a všichni nedočkavě čekali na hlavní účinkující. Coffi, který je, spolu se Solomanem a 50 Carrotem, zakladatelem nedávno založeného labelu GENTLEMEN´S , a jehož styl zasahuje snad do všech žánrů bass music od deepu až po šíleně hutné basy, rozjel obrovský hype. Na klubové poměry precizně nazvučená party doslova otřásala všemi zdmi celého prostoru. Soloman, killer patřící k úplné špičce na této undergroundové scéně ještě jako kdyby přiložil už pod tak dost rozžhavený kotel. Kromě skvělých “kvíklajících“ bangerů během jeho hodinky strávené na stagi zaznělo i několik opravdových grimeových klasik, které způsobily regulérní “pogo“. Třešničkou na dortu byl talentovaný mladík Psychotics pro kterého to byla vůbec první mezinárodní show. Během jednoho roku jeho působení na scéně ukazuje svůj skill. Jeho řezavou basu si užíval nejen on sám ale i nespící dav opravdových milovníků pořádného filthy dubstepu. Do uplného svítání se pak o nekončící zemětřesení postarali Stifler a Toaster, který odehrál i pár svých nejaktuálnějších věcí, které můžeš checkovat na jeho soundcloudu. Na druhé stage jsem byl z časových nedostatků opravdu jen zřídka, ale bylo jednoznačné, že lidé si to vychutnávali i zde.

SOLOMAN LIVE- DUBSTEBLOG FAT BASS SPECIAL

Závěrem by nebylo na škodu poslat big ups všem zúčastněným, celému DUBSTEBLOGu za to co dělají pro české fans a také dalším kdo se podílel na tomto eventu. Ne poprvé jsme měli možnost všimnout si, že dubstepová akce se dá dělat jinak a právě díky této crew můžeš zaslechnout na živo skutečně to nejlepší. Proto vypínej MTV a hudební stanici Ó a doraž 4. května na další peklo pod názvem Megalodon (USA) - více informací níže:

DUBSTEBLOG presents MEGALODON (US) @ CROSS

Fotky:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.628699220488898.1073741827.100000464767210&type=1


Tagy: , , , , , , ,AutorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post