Publikováno Prosinec 3rd, 2014 | Autor: Iam Forgot

Dryman, James Cole & Martin Svátek v titulní věci ke komiksu PHOTOMAN

Pop-art & street culture fotograf Dereck Hard vydal svůj první audiovizuální fotografický komiks v knižní podobě s názvem PHOTOMAN, jehož námětem se stala jeho vlastní povídka Photoman. Ta je jakousi pouliční moderní lovestory doplněna o nadpřirozeno. K tomuto fotografickému komiksu vznikla také ústřední skladba, která je právě venku!

Ta pochopitelně nese stejnojmenný název jako projekt a povídka, tedy Photoman. A mikrofonu se zhostil génius české scény James Cole spolu se zpěvákem Martinem Svátkem, produkčně skladba vznikla pod rukama beatmakera Drymana. Pokud vás kniha zaujala, určitě se podívejte na oficiální web www.photoman-komiks.cz, prohlédněte a případně objednejte. A nebo jednoduše doražte již tuto sobotu 6. prosince na křest do pražského Zephyr Pub klubu, pro jistotu se podívejte na oficiální FB event.

photomaaaan photomaaan photomanTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post