Lifestyle nike-cortez-qs-bruno-mars-1_uv

Publikováno Květen 31st, 2016 | Autor: Flood

0

Custom Bruna Marse skutečností!

Poprvé jsme je mohli vidět na nohou Bruna Marse a jeho tanečníků u příležitosti halftime show letošního Superbowlu. Sneakerheads hned zbystřili, ale model nebyl bohužel nikde k dostání. O tři měsíce později jsme se konečně dočkali a máme před sebou model Nike Cortez Ultra, který vznikl z klasických „Cortezek“ povedeným faceliftem a nějakou tou liposukcí.

Design nepřekvapí. Tenisky jsou o něco víc fresh než ty, ve kterých běhal Forrest Gump, ale silueta modelu Cortez zůstala bez větších změn zachována. Černý svršek je doplněný zlatými detaily, které ovšem nejsou tak úplně detaily, protože zlatá fajfka na první pohled designu dominuje, takže žádný nudy se bát nemusíš.

Pokud si neujíždíš na letním mainstreamu aka ponožkách v sandálech nebo Roshe Onech a chtěl bys spíš něco netradičního, není na co čekat. Po světě jsou už skoro vyprodaný. Naštěstí máme v týhle zapadlý kotlině Footshop, kde je zrovna nahodili, tak mrkni na e-shop nebo skoč na Bubenskou do Prahy osobně!

DSCF8026_1024x1024 nike-cortez-qs-bruno-mars-1_pvwsi5 nike-cortez-qs-bruno-mars-2_o7r3a2 Super-Bowl-50-Beyonce-Coldplay-Mark-Ronson-February-2016-BellaNaija0016-600x411 bruno-mars-super-bowl-nike-shoesTagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post