Tanec uvod

Publikováno Listopad 26th, 2013 | Autor: Flood

0

Cirque Éloize v Praze představí show spojující cirkus, hip-hop a street dance

Poprvé v historii se Praha dočká vystoupení jedné z největších špiček cirkusového umění v podání Quebecké skupiny Cirque Éloize.

Od svého založení v roce 1993 se společnost Cirque Éloize stala světovou jedničkou v oblasti současného cirkusového umění. Na základě společné tvůrčí vize skupina v poslední době spolupracuje s neméně známým Cirque du Soleil.

Praze se představí se svým vystoupením iD, ve kterém na pozadí města vystupuje 15 akrobatů a umělců a je kombinací cirkusového umění, street dance a hip-hopu. Režisér Jeannot Painchaud nastínil, že hlavní myšlenkou jsou dva soupeřící gangy v centru města. Soundtrack je inspirovaný rockem a elektronikou a pochází od skladatelského dua Jean-Phi Goncalves a Alex McMahon.

Na show se můžete těšit 16. a 17. dubna 2014 v Kongresovém centru v Praze. Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro od 21. listopadu v cenách 790 – 1390 korun.

 bodyTagy: , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post