Muzika MACHINE GUN KELLY praha

Publikováno Září 8th, 2015 | Autor: Riess Jiří

0

Americký raper MACHINE GUN KELLY přijede do Prahy

Machine Gun Kelly, známý pod zkratkou MGK, se poprvé chystá do České republiky. Rodák z Clevelandu, který své texty sype rychlostí kulometu, se v Praze představí 22. listopadu 2015 v klubu Roxy. Vstupenky se začnou prodávat v pátek 11. září od 10:00 na GoOut.cz a v síti Ticketpro. Cena lístku je 590 Kč.

Vlastním jménem Richard Colson Baker se na scéně objevil celkem nenápadně. Hudební kariéru začal psát v roce 2009, když jako historicky první běloch vyhrál soutež talentů v newyorkském Apollo Theater. Ačkoliv se narodil v Houstonu, ústředním tématem jeho tvorby je Cleveland, kam se s tátou přestěhoval, když mu bylo 14. Virální hit Chip Off The Block mu vynesl smlouvu s labelem Bad Boy a spolupráci s P. Diddym. Pozornost si později získal především punk hip hopovým singlem Wild Boy, na kterém mu hostoval Waka Flocka Flame. V roce 2012 debutoval s albem Lace Up, se kterým v žebříčku Billboard 200 obsadil hned 4. místo.

Release dlouho očekávané druhé studiové desky General Admission se chystá na říjen letošního roku a pražské publikum se tak může těšit jak na starší, tak fungl nové věci. Právě probíhající americké turné potvrzuje, že živáky má Kelly v krvi a že právem patří mezi to nejlepší, co současný rap nabízí.

Předprodej začíná 11.9. 2015 v 10:00

Facebook event


Tagy:Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post