Publikováno 16 listopadu, 2014 | Autor: Iam Forgot

Amco, Fosco Alma & Viktor Sheen a jejich Bubble Shit!

Pravděpodobně vám neunikl nejnovější Blakkwood Records přírůstek, který si říká Amco. Ten právě teď pod zmiňovaným labelem vydává svůj první videoklip!

A jak Amco avizoval, videoklip dostal název Bubble Shit. Kdo se na něm objeví bylo ale až dosud záhadou. Jako první se za mikrofonem objevil kolega z Blakkwood Records Viktor Sheen spolu s Fosco Almou. O produkci skladby se postaral sám Amco. Videoklip se natáčel na nejrůznějších místech. Mezi ty nejzajímavější patři určitě sklad bot ve Footshopu nebo interiéry Comics Pointu a CandyStoru. Vznikl pod taktovkou Art Motion Media, což je firma, kterou vlastní Amco a jeho přítelkyně Ana.

Skladba je součástí připravované sólo desky s jednoduchým názvem 22, která by měla dle autorových slov vyjít již tento měsíc. Očekávat můžeme celkem patnáct skladeb.

Amco k videoklipu sám dodává: „Song BUBBLE SHIT vznikl z mé myšlenky rozbořit jen samé „hates“ na scéně. Song je nadsázka se základem v pravdě. Ke spolupráci jsem přibral dvě osobnosti a to Viktora Sheena a Fosca Almu. Všichni jsme za sebe vyjádřili, co se kolem nás jednotlivě řeší a dohromady to je prostě BUBBLE SHIT – velká bublina pomluv, lží a toho, kdo je proti komu z rap scény. Také se Fosco poprvé vyjádřil na věčné téma lidí – Fosco alá český Eminem. V klipu se také objeví Sharlota, Ceha, Lucas a Renne. Videoklipem chceme vnést trochu humoru a nadsázky na českou rap scénu. PEACE & LOVETagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post