Mixtape ace-hood-body-bag-

Publikováno Září 24th, 2012 | Autor: Riess Jiří

1

Ace Hood – „Body Bag Vol. 2″ Mixtape

Ice Hood nedávno vydal svůj další mixtape „Body Bag Vol. 2″, což není nic nového pod sluncem, ale co nové je, že natočil videoklip k tracku Flex.

Pro ty co nezaznamenali, že velmi aktivní Ice Hood vydal svůj již v pořadí 12 mixteape od roku 2008, máme pár informací. Floridský rodák, tento počin vydává pod záštitou labelu Dj Khaleda We the Best Music Group, kde je upsán již od roku 2007 a kde také vydává jako utržený ze řetězu. Na svědomí má již tři studiová alba a dvanáct mixtapu, což je na dvaceti čtyřletého rapera velmi úctyhodné číslo. Na mikrofon si pozval velmi zvučná jména, jako jsou Bun B, Kiko Bangz, Juicy J, Choo Choo Kevin Cossom a o produkci se zase postarali Mike Will, Jahlil Beats, Sonny Digital, Young Chop, The Runners, což už samo osobě zaručuje kvalitní poslech. Videoklip byl natočený k tracku Flex, který Sonny Digital. 

Mixtape Body Bag Vol. 2:


Download Mixtape | Free Mixtapes Powered by DatPiff.com

 

Video Flex:Tagy: , , , , ,Autor

FreshspaceJedna reakce na Ace Hood – „Body Bag Vol. 2″ Mixtape

  1. Sara napsal/a:

    Hi Raggedy ~~ I agree with Jerry ~ great quote and we sure can learn a lot from kids. Thanks for your comments and the card. Happy to say the wind has gone for now, and it didn’t bring any more rain.Take care, my fneird, Much love, Merle.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post