Muzika

Publikováno 3 června, 2013 | Autor: Flood

0

A$AP Rocky, Snoop Dogg a zájezd do chorvatska, to je Fresh Island Festival 2013

Snoop Dogg míří na chorvatskou pláž Zrće – Fresh Island festival 2013

Chceš si užít léto ve velkém stylu a zaposlouchat se do tónů black music v krásném přímořském prostředí? Pak se přidej k tisícům dalších fanoušků a vydej se na letní Fresh Island festival, který se koná od 10. do 13. července na chorvatské party pláži Zrće!

Pláž Zrće hostí především interprety taneční scény, avšak v posledních letech dostávají příležitost ukázat se také hvězdy světové black music. Ty největší z nich můžeš vidět na Fresh Island festivalu a je opravdu na co se těšit, jelikož hlavní hvězdou nebude nikdo jiný, než proslulý americký rapper SNOOP DOGG aka SNOOP LION.

551510_197783300345934_1131387689_n

Lineup:

SNOOP DOGG aka SNOOP LION
Asap Rocky
J-Ro of tha liks
Statik Selektah
Bizzo Bodega
DJ Tony Touch
Matt White
a další

Vzdálenost mezi Prahou a Zrće je 900 km, cesta autem trvá 11 hodin. Letos již druhou sezónu míří na festival autobusy z Prahy a Brna, které vypravuje PartyKýbl.cz. I díky nim začíná Chorvatsko přitahovat mladé lidi.

Stránky festivalu

Kontaktní osoba: Jan Barek, jan.barek@partykybl.cz, +420 775 553 367
plakat5-final-a-sponzor-flag

Pláž Zrće (čti Zrče) někdy nazývána „chorvatská Ibiza“ je již po několik let centrem zábavy pro tisíce fanoušků taneční hudby, kteří si chtějí užít světové interprety v krásném přímořském prostředí a zažít nezapomenutelnou party. Pláž Zrće leží na ostrově Pag 3 km od města Novajla – jen hodinu a dvacet minut autobusem ze Zadaru, 11 hodin z Prahy. Pag je největší chorvatský ostrov (ačkoliv je technicky spojen mostem s pevninou) a jeden ze stovky ostrovů středozemního moře.

PartyKýbl.cz je jediným českým organizátorem letních party na pláži Zrće. Svým klientům zajišťuje dopravu do Chorvatska, ubytování ve stanovém městečku i vstupenky na festivaly. Tým organizátorů je k dispozici přímo v místě konání festivalů.

ZrceSpringBreakPKsmall-isicTagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to Top ↑
  • Beloch
  • Partneři
  • post