Skate meetfactory

Publikováno Květen 10th, 2014 | Autor: .HADES

0

4. LONGBOARD SALON CZ – 2014 @ Meet Factory

Každoroční událost, jakou je LONGBOARD SALON se opět hlásí svým fanouškům, jezdcům i nejezdcům i těm, kteří s touto tématikou nemají naprosto nic společného a chtějí se dozvědět více. Letošní ročník, který je již čtvrtým v pořadí slibuje úplně nový formát zábavy, která proběhne ve venkovních i vnitřních prostorách pražské MEET FACTORY na Smíchově.

A na co se můžete těšit? Kromě hlavního programu, kterým je výstava a prodej, se také můžete těšit na plochu pro volné ježdění  nebo na soutěže v Hippie Jumpu či Dancingu o věcné ceny od partnerů celého salonu, takže ukaž svoje triky a cviky a vyhraj!

Pro ty, kteří se chtějí zbavit dílů, desek a jiného nebo naopak tyto věci nakoupit a nechtějí utrácet za nové, tak právě pro vás je tu BAZAR. A naopak pro ty, kteří se chtějí pochlubit tím nejlepším a  nejvymazlenějším longboardem budou mít šanci na LONGBOARD GARAGE soutěži.

#About

24. květen v 11:00 – 19:00
MEET FACTORY
Ke Sklárně 3213/15, 150 00 Praha 5
ENTER: FREE
FB EVENT

longboard

 

JB3f7dc4_7731926.jpgTagy: ,AutorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post