Publikováno 13 března, 2016 | Autor: Iam Forgot
Ať se to neposere, přeje si Vladimir 518 v prvním klipu z chystané sólo desky!
Ve čtvrtek v pražském kině Bio Oko proběhla premiéra očekávaného klipu Ať se to neposere, který má na svědomí Vladimir 518 a Mike Trafik, nyní klip můžete zhlédnout na YouTube!
Nutno podotknout, že se jedná o první oficiální klip z Vladimirovy chystané sólo desky, kterou připravuje na začátek příštího roku. Za tvorbou vskutku kvalitního videoklipu, který se natáčel v jedinečném prostředí vítkovických železáren Machinery Group, stojí Vladimir 518 a Discrict Production pod vedením Matouše Hegera. Za mikrofonem se také objevila robotická žena CTRL Priss, za hudební produkcí zmiňovaný Mike Trafik.
Začátkem dubna také můžeme očekávat další videoklip s názvem Vice v podání Vladimira 518, Mike Trafika a Oriona, takže pravděpodobně nová věc od PSH.