Muzika foto: www.popfoto.cz

Publikováno Únor 3rd, 2015 | Autor: Flood

0

Votvírák 2015 sází na jistotu a vrací se ke svým oblíbeným kapelám

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení, který proběhne od 12. do 14. června 2015 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích.

Po svém loňském návštěvnickém úspěchu se i v roce 2015 drží dramaturgie festivalu oblíbených a osvědčených tuzemských a slovenských hudebních špiček.

HIP HOP STAGE prozrazuje další jména:

EGO, Moja Rec – SUPA & DELIK, LA4 & DJ WICH, TNKDLBL SHOWCASE (Rest, Paulie Garand, Idea, Boy Wonder, MC Gey + DJ Fatte), HAHA CREW, SMACK

Vstupenky na festival Votvírák jsou v prodeji!

Vstupenky zakoupíte již dnes prostřednictvím festivalového webu www.votvirak.cz, u NoLimits a také v předprodejní síti společnosti Ticketstream. Vstupenky na festival v síti TICKETSTREAM zakoupíte i u cestovních kanceláří ČEDOK a FIRO-tour a v knihkupectví KANZELSBERGER.

Parkovací kartu zakoupíte ve formě e-ticketu přímo na našem webu a také u našeho prodejce – společnosti Ticketstream. Více informací o zahájení předprodeje a jednotlivých prodejních místech najdete do konce listopadu v sekci vstupenky.

votv3Tagy: ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post