Lifestyle airmax day

Publikováno Březen 23rd, 2015 | Autor: Flood

0

Pražský Air Max Day je znovu zde

Je více než možné, že ve své sbírce tenisek máš alespoň jeden pár legendárních Nike Air Max. Jsou to prostě kultovní sneakers, které si přece zaslouží mít svůj velký den, no ne? Přesně proto to oslavíme 26. až 29. března v pražském Footshopu, kde ve spolupráci s Nike uvidíš kopec zajímavých vystoupení, koncertů, přednášek a samozřejmě afterparty.

Celá čtyřdenní skvělost začne už ve čtvrtek 26. března. Tento den odstartují s exkluzivním invite-only releasů Air Max ZeroNobodyListenem a později otevřou brány pro vás všechny, abyste si mohli prohlédnout shows PSH a Wiche. Jak se na invite-only část dostat? Sleduj „airmaxdayprague“ na Snapchatu a možná budeš jeden ze šťastlivců, pro které zde budou dveře otevřené.

Vzácné Air Max Zero si můžeš rezervovat od 20. března na webu airmax.footshop.cz. Dostupný je ale extrémně limitovaný počet párů, takže v žádném případě neváhej!

Air Max Day bude pokračovat až do neděle, každým dnem v jiném tématu – edu / creative / motion day. Všechny důležité informace najdeš na oficiálním facebook eventu a fanpage.Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post