Lifestyle nikeairuvuv

Publikováno Prosinec 24th, 2015 | Autor: Flood

0

Nike Air Odyssey Envision QS

V poslední době všechny velké sportswear značky, které za sebou mají kus historie, ze svých archivů vytahují staré a časem prověřené siluety. Mnozí z vás si ale myslí, že ve skutečnosti vymýšlejí stále nové a nové kousky. Opak je ale pravdou.

Dnes tu od Nike máme retro runner Air Odyssey ve velmi příjemných barvách, tedy pro ty expresivnější z vás. Silueta z 80. let byla dost populární, ale po nástupu revolučních Air Max 1 ustoupila do pozadí sneakers scény. Tentokrát se ale vrací, aby oživila započatou slávu.

Šíleně barevné, šíleně pohodlné a šíleně stabilní – vlastnosti, kterými se tyto botky pyšní + jemný semiš, kůže a síťovina. Novopečená quickstrike verze se ale od originálu trochu liší. Na patu bylo přidáno poutko pro lepší obouvání a dírky na tkaničky tentokrát vypadají jako okrouhlá poutka.

Pokud se vám líbí, víte, co máte dělat: navštívit Footshop na Bubenské 1 v Praze nebo se zatoulat na Footshop.cz.

1 2 3 4 5 6Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post