CZ/SK haffner

Publikováno Duben 3rd, 2016 | Autor: Iam Forgot

0

Hafner a Beyuz chystají album Opice & Ananásy, dejte si první singl

Slovenské duo Beyuz & Hafner po pěti letech ohlašuje již čtvrtou desku s úsměvným názvem Opice & Ananásy, z níž vydává první oficiální singl!

Skladba nese název Lepším človekom a jak jsme u Hafa zvyklí, o humor v ní není nouze. Nové album vychází v květnu tohoto roku pod Brekeke Recordz, jeho předprodej bude spuštěn již 1. května na Rukahore shopu. Na desce Opice & Ananásy se objeví celkem dvanáct skladeb a tentokrát žádní hosté, můžeme se ale těšit na klasického Hafa a Beyuze, kteří svou deskou nabídnou dávku humoru, srandiček a podobných bláznivin, na které jsme u nich zvyklí.

Umělci mimo jiné slibují tour po slovenských městech a také prozradili, že plánují videoklip na pilotní věc Zájazd. Níže si můžete poslechnout novou skladbu, podívat se na cover a také na desetiminutové video, v němž Haf a Beyuz hovoří o chystané desce.

Poslech: Haf & Beyuz – Lepším človekom (Opice a Ananásy 2016)

Cover: Hafner & Beyuz – Opice & Ananásy

cover

Video: Hafner a Beyuz – rozhovor o novom albumeTagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post