Muzika drake

Publikováno Květen 2nd, 2016 | Autor: .HADES

0

Drake vydal desku VIEWS a šplhá s ní na první příčky!

29. duben, tak přesně na tohle datum čekalo několik milionů Drakeových fanoušků, protože právě v tento den spatřila světlo světa v pořadí již čtvrtá studiová deska VIEWS, která vznikla společně pod labely jako OVO Sound, Young Money Entertainment, Cash Money Records, Boy Better Know a Republic Records. Na tuto desku fanoušci čekají již od druhé poloviny roku 2014, kdy se o ní Drake zmínil a podle dosavadních výsledků se na desku opravdu vyplatilo počkat.

Na desce VIEWS se nachází hned 20 skladeb, na kterých v žádném případě nebylo vůbec šetřeno, a to v žádném směru, zvučná a kvalitní jména najdeme na obou stranách – hudební i producentské. Za zmínku určitě stojí jména jako Rihanna, Future, PartyNextDoor či Metro Boomin.

A o tom, že se deska vážně povedla, svědčí i oficiální čísla samotných prodejů, podle kterých se v den vydání prodalo více jak 630 000 kopií skrze Apple Music a iTunes. Pro porovnání například desky Nothing Was The Same se prodalo stejné množství za první týden prodeje.

coveeerTagy: ,AutorNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post