Publikováno Září 7th, 2015 | Autor: Iam Forgot

Ben Cristovao se v novém klipu představuje jako IRONBEN

Po vážnější skladbě Spi přichází Ben Cristovao aka IRONBEN s povedeným egotripem, jehož cílem je motivovat lidi, kteří v životě mají velké ambice!

Pokud jste v poslední době sledovali facebookovou stránku Bena Cristovaa, jistě vám neuniklo, že si pořídil kostým komiksového hrdiny Iron Mana. Také tím ohlásil, že pracuje na novém klipu a na nové desce. Avizovaný videoklip s názvem IRONBEN je venku, a vy se tak můžete podívat na povedený egotrip. Produkce této novinky vznikla pod hlavičkou The Glowsticks. O tvorbu klipu se pak postaral Tomas Blaha, který s Benem spolupracoval již v minulosti.

Ve videoklipu se, jak si sami můžete všimnout, objevil Ego a Rytmus, kterým patří Benovo velké díky za podporu v jeho začátcích. V blízké budoucnosti Ben také plánuje v rámci tour navštívit Prahu, Brno, Ostravu a Plzeň, více naleznete na oficiálním eventu.

„Sebevědomí je první tajemství úspěchu. Nenech se touhle společností zlomit.“Tagy: , , , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post