Móda Shift-Color-Change-Sneaker-01

Publikováno Červen 10th, 2015 | Autor: Riess Jiří

1

Barvu měnící sneakers dříve, než byste čekali

Představte si, že vám v obchodě odpadne ten stresující výběr barvy vašeho oblíbeného modelu. Představte si, že se na vás vaše okolí přestane koukat divně, když si kupujete po šesté ten samý model Air maxů jen kvůli barvě. Představte si, že můžete libovolně měnit barvu tenisek podle vašeho outfitu nebo nálady a přitom nemít botník přes půlku bytu.

A přesně to se mílovými kroky blíží! To, co znělo jako hudba vzdálené budoucnosti, by se mohlo velmi brzy stát skutečností díky spojení Nike+rehabstudio, kteří dávají dohromady technologii Shift. Jedná se pořád o next-gen technologii, ale chvíle, kdy si přes aplikaci změníte barvu vašich oblíbených sneakers, se kvapem blíží. Vlastně by se jednalo o takové NIKEiD bez zbytečných čekání, než vámi zvolená barevná kombinace přijde. Více informací se můžete dočíst na této microsite a pod hastagem #ShiftSneaker.

Sneakers: Shift Sneaker

rehabstudio

Shift-Color-Change-Sneaker-01 Shift-Color-Change-Sneaker-002 Shift-Color-Change-Sneaker-03Tagy: , , ,Autor

FreshspaceJedna reakce na Barvu měnící sneakers dříve, než byste čekali

  1. John Habeeb napsal/a:

    Keep posting the same kind of content, much appreciated.

    Graphic Designing Studio

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post