Lifestyle 11068091_934937589857824_8077589212969457377_o

Publikováno Březen 25th, 2015 | Autor: Flood

0

Air Max Day v Praze už zítra! Sleduj info a rezervuj workshopy

Určitě ti neunikla zpráva, že letošní Nike Air Max Day se opět odehraje v Praze, ale tentokrát ne na Václaváku, ale přímo v krásném sneaker store Footshop. Oslava začne už zítra, tedy ve čtvrtek 26. března na rohu Bubenské 1 v Praze, kde pro tebe Nike ve spolupráci s Footshopem připravili spoustu workshopů, koncertů, diskusí a samozřejmě afterparty.

Veřejná část odstartuje zítra s Refewem a setem od NobodyListena, v pátek se koncept změnína Educational – čili diskuse o fake sneakers a vlivu tenisek na interiérový design s architekty Jan & Henry, afterparty odehraje DJ Maztah. Sobota se ponese ve znamení art exhibicí Andrease Golda, Antimultivitamina či Beaty Mitręgovej, neděle bude více pohybová, protože workshopy povedou parkouristi InMotion, breakeři Pentifull a twerk diva Martina Vytisková.

Na diskuse a workshopy si musíš rezervovat místa, která se rychle míjejí! Udělej to tedy na airmax.footshop.cz, sleduj oficiální event a facebook + twitter Footshopu.

AMDay_Prague_invitation-2Tagy: , ,Autor

FreshspaceNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Back to Top ↑

post